Masz pytania? Zadzwoń

502 218 835

Hobby tłumacza rosyjskiego. Photo By Cardmapr Nl

Hobby tłumacza rosyjskiego.

Do ulubionych zajęć, oprócz tłumaczenia z języka rosyjskiego różnego rodzaju tekstów i dokumentów, jest oglądanie serialu telewizji rosyjskiej, którego tytuł w dosłownym tłumaczeniu z języka rosyjskiego na język polski brzmi: „Bitwa ekstrasensów”.

Kto zna biegle język rosyjski doskonale wie, o czym jest ten serial, którego popularność w krajach rosyjsko języcznych z sezonu na sezon rośnie. Ostatnio oglądanym i komentowanym jest sezon 16, w którym rzeczywiście występują  osoby o dużych zdolnościach paranormalnych, na przykład kontaktują się z duchami, widzą rzeczy, których inni nie widzą.

Taki ekstrasens może  opowiedzieć na przykład historię czyjegoś życia, ewentualnie opowiedzieć, co się dokładnie wydarzyło w danym miejscu, mając do dyspozycji przedmiot takiej osoby, zdjęcie lub patrząc się na taką osobę. Zadania, które są przed nimi stawiane – dla każdego z nas byłyby nie do rozwiązania. A oni – wykorzystując swoje zdolności, odgadują wiele rzeczy i potrafią wiele. W jednym z takich sezonów, pewna dziewczyna opowiadała, że doszło już nawet do tego, że przestali wpuszczać ją do kasyn. Oprócz tego serialu, wiele jest innych ciekawych programów w telewizji rosyjskiej, którą polecam dla tych osób, które znają język rosyjski. Naprawdę warto znać język rosyjski.

.

Oceń

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Brak ocen. Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.