Masz pytania? Zadzwoń

502 218 835

Jak ważna jest znajomość języków obcych. Photo By Jeshoots Com

Jak ważna jest znajomość języków obcych.

Mamy dzisiaj 20 lutego 2015 roku. Nasze biuro tłumaczeń znajduje się w centrum Warszawy, w pobliżu stacji metra „Świętokrzyska”. Wielu naszych klientów chwali sobie taką lokalizację, gdyż dotarcie do nas jest bardzo łatwe i szybkie. Dzisiejsza przepiękna słoneczna pogoda nastraja do planowania konkretnych wyjazdów w okresie wakacyjnym.

Niektórzy planują wyjazdy w Polskę – w góry, nad morze, a inni szukają atrakcyjnych wyjazdów zagranicznych. Należy jednak pamiętać, że ważną sprawą dla każdego z nas jest znajomość – chociażby w stopniu komunikatywnym, języka obcego. Najbardziej popularnym jest oczywiście język angielski, ale w niektórych rejonach Europy, do których najczęściej się udajemy, możemy porozumieć się po niemiecku, francusku i włosku.

Jeśli jednak planujemy wyjechać do krajów byłego Związku Radzieckiego, na przykład do Rosji, musimy być przygotowani na to, że raczej bardziej wskazaną będzie znajomość języka rosyjskiego. Język rosyjski jest znany nawet w tych krajach, w których nie jest on językiem urzędowym.

Oceń

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Brak ocen. Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.