Masz pytania? Zadzwoń

502 218 835

Tłumaczenia czeskiego, słowackiego, rumuńskiego, węgierskiego Photo By Andrea Piacquadio

Tłumaczenia czeskiego, słowackiego, rumuńskiego, węgierskiego

Biuro tłumaczeń LIDARIA jest to zespół bardzo doświadczonych tłumaczy, wśród których są również tłumacze języka czeskiego, słowackiego, rumuńskiego i węgierskiego.

Jeśli szukacie Państwo tłumacza polsko – czeskiego, polsko – słowackiego, polsko – rumuńskiego, czy też polsko – węgierskiego, to jak najbardziej jesteśmy w stanie zapewnić Państwu usługi w tym zakresie, wykonywane przez native speakerów tych języków.

Wiadomo przecież, że na język obcy najlepiej przetłumaczą native speakerzy danego języka, dla których dany język jest językiem ojczystym. Wiadomo też, że na przykład z języka polskiego na język czeski najlepiej przetłumaczy Czech, na słowacki przetłumaczy Słowak, czy też na węgierski najlepiej przetłumaczy Węgier, itd.

Znają Oni przecież swój język wręcz doskonale, znają wszystkie niuansy, tajniki i żargon. Wiedzą, jak na przykład dane powiedzenie polskie, czy też hasło reklamowe, będzie najlepiej brzmieć w ich ojczystym języku. Wiedzą, jakiego słowa najlepiej użyć w konkretnym przypadku, aby tłumaczenie było jak najbardziej dopasowane do potrzeb i wymagań Klienta.

Dlatego też, tym, co nas wyróżnia, jest to, że na język obcy w naszym biurze tłumaczeń Lidaria tłumaczą native speakerzy tych języków. I jeśli poszukują Państwo tłumacza, który wykona dla Państwa tłumaczenie określonego tekstu polskiego na język obcy, to akurat w naszym biurze możemy Państwu taką usługę zaoferować.

Dla naszych Klientów tłumaczymy teksty z wielu dziedzin, o różnym stopniu trudności.

Tłumaczymy zarówno teksty techniczne – na przykład instrukcje obsługi, DTR, jak i teksty prawnicze, finansowe, umowy, raporty, newslettery, materiały reklamowe, strony www., itp.

Wykonujemy nie tylko tłumaczenia zwykle z/na języka polskiego na język czeski, słowacki, rumuński i węgierski, ale również tłumaczenia przysięgłe na te języki.

W celu zapoznania się z ofertą, prosimy o przesłanie na adres mailowy lidaria@lidaria.pl tekstu (skanu dokumentu) do wyceny, a w ciągu 15 minut prześlemy do Państwa bezpłatną wycenę.

Oceń

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Brak ocen. Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.