Masz pytania? Zadzwoń

502 218 835

Tłumaczenia medyczne Warszawa Photo By Ilya Pavlov

Tłumaczenia medyczne Warszawa

Spis treści

Do naszego Biura Tłumaczeń LIDARIA bardzo często zgłaszają się klienci, chcący zamówić tłumaczenia medyczne Warszawa. Z tego rodzaju tłumaczeniami wiąże się kilka ciekawych tematów. Ogólnie tłumaczenia medyczne należą do tłumaczeń wąsko specjalistycznych, w których wymagana jest duża wiedza, a często również potrzebne są konsultacje z lekarzami. Łatwo sobie wyobrazić, jak wielka odpowiedzialność spoczywa na osobie, która wykonuje tłumaczenia medyczne w Warszawie. Jakiekolwiek błędne interpretacje lub pomyłki mogą mieć duży wpływ na dalsze leczenie lub stan zdrowia chorego. Aby uniknąć takich przypadków, w naszym biurze wszystkie wymagające tłumaczenia medyczne w razie potrzeby konsultowane są z wybitnymi specjalistami z dziedziny medycyny. Na tym jednak nie koniec.

Tłumaczenia medyczne Warszawa, a tajemnica medyczna.

Mając wgląd w dokumentację medyczną, siłą rzeczy musimy poznać stan zdrowia chorego, opis chorób, leczenia i inne związane z nim informacje – np. wyniki badań medycznych. Ciąży na nas olbrzymia odpowiedzialność. Nasi klienci zawsze otrzymują od nas zapewnienie, że pozyskanych w ten sposób informacji nikomu nie przekażemy. W wielu przypadkach możemy również podpisać stosowne oświadczenia, w których zobowiązujemy się zachować pełną anonimowość i tajemnicę tłumaczonych dokumentów.

Kto zamawia tłumaczenia medyczne Warszawa?

Klientami, którzy często zamawiają u nas tłumaczenia medyczne są sami chorzy lub ich rodziny. Chcąc rozpocząć leczenie za granicą, częstym warunkiem jest dostarczenie całej historii choroby, oczywiście przetłumaczonej na wskazany język. Często również przyjmujemy do tłumaczenia na język polski na przykład karty szczepień dzieci, które są potrzebne w polskich placówkach służby zdrowia.

Jednak tłumaczenia medyczne to także wszelkiego rodzaju tłumaczenia artykułów z prasy medycznej, opracowań, wyników badań, a nawet tłumaczenia ulotek leków. Poza osobami prywatnymi, tłumaczenia medyczne zamawiają u nas także firmy farmaceutyczne, dystrybutorzy leków, kliniki, przedstawiciele handlowi, a także wiele innych podmiotów, które chcą wprowadzić na rynek wyroby medyczne, sprzęt do rehabilitacji, suplementy itp. W każdym przypadku zapewniamy im fachową i niezawodną pomoc w zakresie zleconych tłumaczeń.

Oceń

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Brak ocen. Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.