Masz pytania? Zadzwoń

502 218 835

Tłumaczenia specjalistyczne - Biuro Tłumaczeń LIDARIA

Tłumaczenia specjalistyczne - Biuro Tłumaczeń LIDARIA Biuro Tłumaczeń Lidaria

Tłumaczenia specjalistyczne

są to tłumaczenia, które odnoszą się do konkretnej branży lub dziedziny naukowej, charakteryzujące się słownictwem branżowym (specjalistycznym), występującym dla tej branży lub dziedziny naukowej.

Tłumaczenie tekstu specjalistycznego z konkretnej dziedziny wymaga od tłumacza nie tylko profesjonalnej znajomości danego języka obcego, ale również rozległej wiedzy, zwłaszcza w zakresie, do którego należy tłumaczony tekst.

Oprócz biegłej znajomości językowej, tłumacze zajmujący się tłumaczeniami specjalistycznymi i zatrudnieni w warszawskim Biurze Tłumaczeń LIDARIA, posiadają specjalistyczne wykształcenie, odpowiednie dla konkretnego tłumaczenia. W naszym zespole znajdują się m.in. prawnicy, ekonomiści, inżynierowie, lekarze, chemicy i inni, posiadający wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach z różnych branż i specjalizacji.

Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy w konkretnej branży, jesteśmy w stanie zrealizować tłumaczenie dowolnych dokumentów specjalistycznych – począwszy od dokumentów medycznych, farmaceutycznych, prawniczych, ekonomicznych, technicznych, kończąc na różnego rodzaju tekstach marketingowych.

Tłumaczenia tekstów medycznych, technicznych, ekonomicznych, prawniczych, czy też informatycznych, wymagają absolutnej dokładności i spójności w stosowaniu specjalistycznego słownictwa.

Realizujemy projekty na tłumaczenia specjalistyczne dla Klientów nie tylko z Warszawy, ale również i innych rejonów Polski oraz Europy.

Tłumaczenie Wycena Zamówienie Online - Biuro Tłumaczeń LIDARIA Lidaria Icon

Każde zlecenie wykonujemy
rzetelnie i starannie

Tłumaczenie Wycena Zamówienie Online - Biuro Tłumaczeń LIDARIA Lidaria Icon

Odpowiadamy
w ciągu 15 minut

Tłumaczenie Wycena Zamówienie Online - Biuro Tłumaczeń LIDARIA Lidaria Icon

Gwarantujemy
terminowe wykonanie

Tłumaczenie tekstu specjalistycznego

Powierz nam realizację tłumaczenia specjalistycznego np. na język angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, czeski, słowacki, węgierski lub ukraiński. Wykonujemy różnego rodzaju tłumaczenia, wymagające specjalistycznej wiedzy. Przyjmujemy do realizacji projekty tłumaczeniowe na każdy rodzaj tłumaczenia specjalistycznego.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do firm, korporacji międzynarodowych, instytucji państwowych, ale również i do Klienta indywidualnego – wystarczy przesłać nam na nasz adres elektroniczny lp.airadil@airadil tekst, który ma być przetłumaczony.

Przetłumaczymy teksty na język obcy lub język polski, lub zrealizujemy różnego rodzaju tłumaczenie tekstów zgodnie z wymaganiami naszego Klienta. Na podstawie otrzymanego tekstu (dokumentu) przygotujemy bezpłatną wycenę.

Jeżeli potrzebujecie Państwo tłumaczenia specjalistycznego z terminem wykonania „natychmiast”, użyjemy wszystkich naszych mocy i sił, aby sprostać tym wymaganiom.
Pragniemy Państwa raz jeszcze zapewnić, że w warszawskim Biurze Tłumaczeń LIDARIA tłumaczenia specjalistyczne wykonywane są przez bardzo doświadczonych tłumaczy – specjalistów w swoich dziedzinach.

Pragniemy jednocześnie podkreślić, że każdemu tłumaczeniu specjalistycznemu należy poświęcić więcej czasu i wysiłku, niż przy tłumaczeniu na przykład tekstów ogólnych.
Tłumaczenie specjalistyczne trwa zwykle dłużej, ze względu na terminologię. Wszystko zależy od trudności tekstu, jego objętości i oczywiście terminu wykonania.

Tłumaczenia specjalistyczne możemy wykonać w trybie zwykłym (do 5 stron dziennie) oraz w trybie ekspresowym (powyżej 5 stron dziennie). Wszystko uzależnione jest od potrzeb naszych Klientów.

Tłumaczenia specjalistyczne - Biuro Tłumaczeń LIDARIA Biuro Tłumaczeń Lidaria

Opinie naszych klientów

Zaufali nam - Biuro Tłumaczeń Lidaria Warszawa Google Reviews

Tłumaczenia specjalistyczne

możemy również wykonać w różnych kombinacjach językowych, na przykład z języka angielskiego na język czeski, niemiecki, rosyjski, rumuński, słowacki, ukraiński, węgierski i wiele innych. Jeśli poszukujecie Państwo tłumaczy w wyżej wymienionych kombinacjach językowych, to akurat w naszym Biurze Tłumaczeń LIDARIA oferujemy takie tłumaczenia.

Zachęcamy do skorzystania z usług Biura Tłumaczeń LIDARIA. Gwarantujemy profesjonalizm, terminowość i atrakcyjne ceny. Jesteśmy tutaj, aby służyć Ci naszym doświadczeniem i pasją do tłumaczeń.