Masz pytania? Zadzwoń

502 218 835

Praca dla tłumaczy - Biuro Tłumaczeń LIDARIA

Praca dla tłumaczy - Lidaria Biuro Tłumaczeń Warszawa Biuro Tłumaczeń Lidaria

Poszukujemy doświadczonych tłumaczy do współpracy z biurem tłumaczeń LIDARIA

Biuro Tłumaczeń LIDARIA, cieszące się uznaniem na rynku usług tłumaczeniowych od 2008 roku, poszukuje wysoce wykwalifikowanych tłumaczy do stałej współpracy. To wyjątkowa okazja dla profesjonalistów pragnących dołączyć do zespołu najwyższej klasy specjalistów.

Poszukujemy tłumaczy specjalizujących się w różnych dziedzinach, takich jak technika, ekonomia, prawo, medycyna, a także tłumaczy przysięgłych. Oczekujemy doświadczenia w tłumaczeniach pisemnych, ustnych, specjalistycznych oraz przysięgłych. Nasz zespół to grupa pasjonatów, którzy dbają o najwyższą jakość i rzetelność przekładu.

Oferujemy możliwość pracy z językami takimi jak angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, ukraiński, czeski, słowacki, węgierski, rumuński, hiszpański i włoski. Jeżeli posiadasz biegłość w jednym z tych języków, jesteś osoba terminową, dokładną i zorientowaną na szczegóły, to jesteś kandydatem, którego poszukujemy.

W Biurze Tłumaczeń LIDARIA cenimy profesjonalizm i zaangażowanie. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w renomowanej firmie, która jest gwarantem najwyższej jakości usług.

Zapraszamy do nadsyłania aplikacji. Dołącz do nas i stań się częścią zespołu Biura Tłumaczeń LIDARIA, przyczyniając się do utrzymania naszej pozycji jako lidera na rynku usług tłumaczeniowych.

Prosimy o przesłanie na adres lidaria@lidaria.pl swojego CV z informacją o wykształceniu, doświadczeniu w pracy tłumacza, specjalizacji i o sposobie rozliczenia.

Zapraszamy do współpracy tłumaczy prowadzących własną działalność gospodarczą.