Masz pytania? Zadzwoń

502 218 835

Tłumaczenia pisemne - Biuro Tłumaczeń LIDARIA

Tłumaczenia pisemne - Biuro Tłumaczeń LIDARIA Biuro Tłumaczeń Lidaria

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne dzielimy na: tłumaczenia zwykłe i przysięgłe (uwierzytelnione) oraz na tłumaczenia specjalistyczne: tłumaczenia techniczne, prawnicze, finansowe, tłumaczenia medyczne, marketingowe.

Dzięki doświadczonemu zespołowi Biura Tłumaczeń LIDARIA, składającemu się z niezliczonej ilości tłumaczy specjalistów z wielu branż, z zaangażowaniem podejmujemy się bardzo trudnych projektów tłumaczeniowych. Możemy się podjąć tłumaczeń pisemnych zarówno dla międzynarodowych firm, jak też firm polskich, organizacji państwowych, mikroprzedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych, działających wyłącznie w jednej branży.

Wykonujemy tłumaczenia pisemne w Warszawie praktycznie we wszystkich językach.

Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia przysięgłe (zwane też uwierzytelnionymi) wykonywane są przez tłumaczy przysięgłych, wpisanych na listę Ministerstwa Sprawiedliwości.

Tłumaczenie przysięgłe jest opatrzone pieczęcią urzędową tłumacza oraz jego podpisem. Najczęściej są one wykonywane w przypadku tłumaczeń przysięgłych takich dokumentów, jak tłumaczenia świadectw, dyplomów, aktów notarialnych, pism z instytucji rządowych, dokumentów samochodowych, aktów urodzenia, zawarcia związku małżeńskiego, faktur, umów, pełnomocnictw, itp.

Mając na uwadze fakt, że tłumaczenia przysięgłe są droższe od tłumaczeń pisemnych zwykłych, doradzimy, czy akurat w określonej sytuacji potrzebne jest tłumaczenie przysięgłe. Może jednak czasem wystarczy tłumaczenie pisemne zwykłe, z pieczątką naszego biura tłumaczeń.

Tłumaczenia przysięgłe - Biuro Tłumaczeń LIDARIA Biuro Tłumaczeń Lidaria
Tłumaczenia pisemne - Biuro Tłumaczeń LIDARIA Biuro Tłumaczeń Lidaria

Tłumaczenia specjalistyczne

Wykonujemy tłumaczenia techniczne, prawnicze, finansowe, tłumaczenia medyczne, marketingowe praktycznie we wszystkich językach.
Tłumaczenie zawsze wykonywane jest przez bardzo doświadczonego i wykwalifikowanego tłumacza specjalistę z danej dziedziny.

W każdym przypadku staramy się, aby nasze tłumaczenia co do zasady odpowiadały oryginałowi w 100%, łącznie z formatowaniem. Tłumaczenie techniczne to szczególna forma tłumaczenia specjalistycznego. Wykonujemy tłumaczenia z takich branż, jak na przykład: motoryzacja, transport, energetyka, prawo, finanse, medycyna, rolnictwo. Każde tłumaczenie przygotowujemy zgodnie z wymaganiami Klientów.

Chociaż nasze biuro tłumaczeń ma siedzibę w samym centrum Warszawy, zapraszamy serdecznie do kontaktu i współpracy Klientów z całego kraju. W wykonywaniu naszych usług stawiamy w pierwszej kolejności na zadowolenie naszych Klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważnym jest spełnienie wszystkich wymagań, dotyczących tłumaczonych tekstów i dokumentów.

W zakresie swoich usług oferujemy również wykonywanie weryfikacji tłumaczeń.

Weryfikacja tłumaczeń polega sprawdzeniu już przetłumaczonych tekstów.

Tłumaczenie Wycena Zamówienie Online - Biuro Tłumaczeń LIDARIA Lidaria Icon

Każde zlecenie wykonujemy
rzetelnie i starannie

Tłumaczenie Wycena Zamówienie Online - Biuro Tłumaczeń LIDARIA Lidaria Icon

Odpowiadamy
w ciągu 15 minut

Tłumaczenie Wycena Zamówienie Online - Biuro Tłumaczeń LIDARIA Lidaria Icon

Gwarantujemy
terminowe wykonanie

Opinie naszych klientów

Zaufali nam - Biuro Tłumaczeń Lidaria Warszawa Google Reviews

Biuro Tłumaczeń LIDARIA w Warszawie

Zachęcamy do skorzystania z usług Biura Tłumaczeń LIDARIA.
Gwarantujemy profesjonalizm, terminowość i atrakcyjne ceny.
Jesteśmy tutaj, aby służyć Ci naszym doświadczeniem i pasją do tłumaczeń.