Masz pytania? Zadzwoń

502 218 835

Tłumaczenia przysięgłe - Biuro Tłumaczeń LIDARIA

Tłumaczenia przysięgłe - Biuro Tłumaczeń LIDARIA Biuro Tłumaczeń Lidaria

Tłumaczenia przysięgłe

W życiu każdego z nas mogą pojawić się sytuacje, w których potrzebować będziemy pomocy tłumacza przysięgłego. Ten rodzaj tłumaczeń jest niezbędny w wielu przypadkach, między innymi przy tłumaczeniu dokumentów posiadających moc prawną. Mowa tutaj o dokumentach potwierdzających nasze wykształcenie, dokumentach ubezpieczeniowych, sądowych, bankowych, notarialnych czy niezbędnych podczas zakupu samochodu sprowadzonego z zagranicy.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką i atrakcyjną cenowo ofertę tłumaczeń przysięgłych. Wybierając je zyskujesz pewność, że przetłumaczone w ten sposób dokumenty będą nie tylko doskonale przetłumaczone, ale również będą miały tę samą moc prawną, co oryginały dokumentów. Tłumacz przysięgły daje bowiem na to rękojmię, którą potwierdza swoim podpisem i pieczęcią.

Jakie tłumaczenia przysięgłe wykonujemy?

Nasz biuro tłumaczeń stale się rozwija i na bieżąco staramy się zwiększyć zakres tłumaczeń na wiele różnych języków. Obecnie oferujemy tłumaczenia przysięgłe pisemne i ustne między innymi w następujących językach:

 • angielskim;
 • niemieckim;
 • rosyjskim;
 • francuskim;
 • czeskim;
 • ukraińskim;
 • słowackim;
 • litewskim;
 • portugalskim;
 • węgierskim;
 • rumuńskim;
 • hiszpańskim;
 • włoskim.

Wszystkie tłumaczenia przeprowadzamy zarówno z dokumentów w języku obcym na polski, jak i z języka polskiego na obcy.

To, co wyróżnia naszą ofertę to bardzo dobry kontakt z Klientem, szybka oraz zawsze terminowa realizacja oraz przystępne ceny tłumaczeń, które z pewnością pozytywnie Państwa zaskoczą. Dzięki komplementarności usług możemy poszczycić się licznymi pozytywnymi opiniami naszych klientów.

Tłumaczenia przysięgłe - Biuro Tłumaczeń LIDARIA Biuro Tłumaczeń Lidaria
Tłumaczenie Wycena Zamówienie Online - Biuro Tłumaczeń LIDARIA Lidaria Icon

Każde zlecenie wykonujemy
rzetelnie i starannie

Tłumaczenie Wycena Zamówienie Online - Biuro Tłumaczeń LIDARIA Lidaria Icon

Odpowiadamy
w ciągu 15 minut

Tłumaczenie Wycena Zamówienie Online - Biuro Tłumaczeń LIDARIA Lidaria Icon

Gwarantujemy
terminowe wykonanie

Doświadczenie i specjalistyczne tłumaczenia przysięgłe

W naszym biurze tłumaczeń pracują doświadczeni i kompetentni tłumacze, którzy posiadają szeroką wiedzę w zakresie różnych branż i znają związane z nimi specjalistyczne słownictwo. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać tłumaczenia przysięgłe z wielu różnych dziedzin. Wśród nich wymienić możemy dokumenty techniczne, teksty i dokumenty z zakresu bankowości, ekonomii, jak i prawa. Niezależnie od tego, jakie dokumenty musisz przetłumaczyć, możesz liczyć na naszą pomoc.

Opinie naszych klientów

Zaufali nam - Biuro Tłumaczeń Lidaria Warszawa Google Reviews

Jak zamówić tłumaczenie przysięgłe?

Jeśli jesteś zainteresowany usługą tłumaczenia przysięgłego, to wystarczy, że prześlesz nam skany dokumentów, które chcesz przetłumaczyć na adres mailowy lidaria@lidaria.pl oraz podasz informację na temat tego, na jaki język mają zostać przetłumaczone i na kiedy potrzebne jest tłumaczenie. Następnie nasze biuro tłumaczeń dokonuje wyceny tłumaczenia w danym języku. Do realizacji zlecenia przystępujemy od razu po tym, jak nasza wycena zostaje zaakceptowana przez Klienta. Przysięgłe tłumaczenia pisemne nasi Klienci odbierają bezpośrednio w siedzibie Biura Tłumaczeń LIDARIA.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w siedzibie Biura Tłumaczeń Lidaria. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy najlepsze rozwiązanie. Wybierając nasze biuro tłumaczeń masz pewność wykonania rzetelnego tłumaczenia w krótkim terminie. Przekonało się o tym już wielu Klientów, którzy skorzystali z naszej oferty.