Masz pytania? Zadzwoń

502 218 835

Tłumaczenia z angielskiego na rosyjski Warszawa Photo By Kampus Production

Tłumaczenia z angielskiego na rosyjski Warszawa

Spis treści

Osoby aktywne w biznesie międzynarodowym, na pewno są świadome bardzo dużego potencjału rynku rosyjskiego. Dla wielu firm z Polski, jak i również firm europejskich jest to szansa na rozwój i inwestycje, co jednak może wymagać całkiem dużych starań. Jeśli zajmują się Państwo czymś takim i każdego dnia mają do czynienia z dokumentami w języku angielskim, które należy przetłumaczyć na rosyjski i dostarczyć swoim kontrahentom, udziałowcom i wspólnikom, nasze biuro tłumaczeń Lidaria może Wam w tym pomóc.

 

Poznaj nasze tłumaczenia z angielskiego na rosyjski Warszawa

Pomimo tego, że jesteśmy jednym z wielu biur tłumaczeń w Warszawie, to tylko jednym z nielicznych mających tak duże doświadczenie w tłumaczeniach z języka angielskiego na rosyjski i z języka rosyjskiego na angielski. Jest to nasza sztandarowa usługa, którą świadczymy praktycznie od początku swojej działalności. Dziś chcemy ją Państwu nieco przybliżyć i wyjaśnić, jak możemy pomóc.

  • Dokumenty biznesowetłumaczenia z angielskiego na rosyjski Warszawa obejmują wszelkiego rodzaju dokumenty o charakterze biznesowym, niezbędne w praktycznie każdym rodzaju działalności. Począwszy od biznes planów, przez raporty, specyfikacje, katalogi, aż po korespondencję firmową i listy przewodnie. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach biznesowych, wykonujemy je praktycznie dla każdej branży.
  • Dokumenty prawne – wykonujemy również przysięgłe tłumaczenia z angielskiego na rosyjski Warszawa. Obejmują one dokumenty konieczne do zarejestrowania firm, otwarcia filii i oddziałów, a także uzyskania pozwoleń i koncesji na działalność zagraniczną. Duży stopień złożoności tych spraw nie jest dla nas problemem.
  • Dokumenty techniczne – tłumaczymy wszelkiego rodzaju Instrukcje obsługi specjalistycznych urządzeń i maszyn, na przykład w przemyśle motoryzacyjnym, metalurgicznym, czy też rolnictwie.
  • Pozostałe dokumenty – mogą nam Państwo także zlecić tłumaczenia z angielskiego na rosyjski Warszawa dokumentów koniecznych do przeprowadzenia się do Rosji lub Anglii, sprowadzenia tam pojazdu lub zakupu nieruchomości.

Bardzo duża ilość spraw, które mogą wymagać tłumaczeń nie jest możliwa do wymienienia tutaj w całości. Dlatego tym bardziej zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą i zapytania o termin wykonania tłumaczeń oraz ich cenę.

W tym celu, wystarczy przesłać pliki lub dokumenty na nasz adres mailowy lidaria@lidaria.pl lub skorzystać z formularza do wyceny, znajdującego się na naszej stronie internetowej https://lidaria.pl/zamowieniewycena/

Oceń

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Brak ocen. Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.