Masz pytania? Zadzwoń

502 218 835

Tłumacz przysięgły Warszawa. Niskie stawki i krótkie terminy Photo By Trent Erwin

Tłumacz przysięgły Warszawa. Niskie stawki i krótkie terminy

Biuro Tłumaczeń LIDARIA oferuje niskie stawki i krótkie terminy w realizacji tłumaczeń przysięgłych.

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe z bardzo wielu języków, nie tylko z tych podstawowych, jak np. z i na język angielski, niemiecki, francuski czy rosyjski. Wykonujemy również tłumaczenia przysięgłe z takich języków, jak: język czeski, duński, portugalski, rumuński, słowacki, ukraiński, włoski, niderlandzki, hiszpański, hebrajski.

Nasi tłumacze przysięgli tłumaczą wiele dokumentów, między innymi wykonują tłumaczenia: aktów urodzenia, aktów małżeństwa, świadectw szkolnych i maturalnych, dyplomów wyższych uczelni, suplementów do dyplomów, aktów notarialnych, KRS-ów, statutów spółki, dokumentów sądowych, pełnomocnictw i wiele innych dokumentów, w zależności od potrzeb naszych Klientów.

Tłumacze przysięgli Biura Tłumaczeń LIDARIA uczestniczą również w wielu tłumaczeniach ustnych, które odbywają się np. w Kancelariach Notarialnych, czy też biorą udział w spotkaniach biznesowych.Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą naszego biura na wykonanie tłumaczenia przysięgłego   posiadanych dokumentów, wystarczy wysłać skan dokumentu na nasz adres mailowy lidaria@lidaria.pl lub skorzystać z formularza do wyceny, znajdującego się pod tym adresem.

Zapraszamy również do siedziby biura, znajdującego się w samym centrum Warszawy przy stacji metra „Świętokrzyska”.

Oceń

Tylko zalogowani użytkownicy mogą oceniać

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Brak ocen. Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.